Oferta DPF/SCR systemów oczyszczania spalin Diesla firmy ATUT Poznań

Filtry cząstek stałych oferowane przez firmę inżynierska ATUT.filtryeuro5.pl pozwalają na podniesienie ekologicznej normy emisji spalin silników Diesla np. w ciężarówkach, autobusach, busach i autokarach. Poprzez zamontowanie filtra DPF cząstek stałych w pojeździe uzyskujecie Państwo podniesienie posiadanej normy pojazdów nawet do EURO 6.

Oferujemy filtry suche, bezkonkurencyjnej jakości, takie jakie pracują w autobusach w Kopenhadze czy w Londynie.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą filtrów DPF EURO 4 , EURO 5, EURO 6 oraz projektami instalacji oczyszczania spalin i wraz z siecią warsztatów na terenie kraju, zapewnia kompleksową obsługę związaną z procesem podniesienia ekologicznej normy EURO, m.in. uzyskanie Zielonej Plakietki Niemcy, Dania , Wielka Brytania, jak i do wszystkich krajów UE, gdzie może to być wymagane. Zapewniamy obsługę gwarancyjną, czyszczenie serwisowe, które wymagane jest powyżej 100.000 km oraz dostawę części zamiennych w przypadku kolizji pojazdu.

Filtry z pokryciem katalitycznym EURO 4 EURO 5, EURO 6 oferowane przez naszą firmę atut.filtryeuro5.pl to filtry DPF/SCR m.in. skandynawskich oraz niemieckich i austriackich. Niezależnie od modelu są to filtry o pasywnej regeneracji, suche i w 100% bezobsługowe. Podlegają okresowemu czyszczeniu sprężonym powietrzem oraz mają wysoki okres do pierwszego, gruntownego czyszczenia popiołów przez wypalanie (ponad 100.000 km). Nasze warsztaty w Polsce, blisko Twojej siedziby, prowadzą obsługę serwisową filtrów. To bardzo wygodne.

Najczęstsze pytania:
Czy podniesienie normy jest mi potrzebne?

Największe europejskie metropolie oraz prawie wszystkie miasta Niemiec, wprowadziły całkowity zakaz wjazdu autobusów o wysokiej, szkodliwej emisji spalin.Powodem jest rakotwórcze działanie cząstek stałych udokumentowane raportami Światowej Organizacji Zdrowia WHO wraz z oddziaływaniem hałasu miejskiego, np. karetek czy tramwajów. Pojazdy posiadające normę EURO 0, 1, 2, 3 nie mogą wjechać np. do Berlina, Londynu, Oslo, Kopenhagi, Sztokholmu, Pragi, Lizbony, Rzymu, bez konsekwencji finansowych. Sytuacja ta ulega nieustannemu zaostrzeniu. Kolejne miasta i kraje tworzą swoje Zielone Strefy Miejskie oraz wymagają posiadania coraz wyższej (lepszej) normy emisji spalin. Kontrole i restrykcje wprowadzone przez zagraniczne służby kontrolne sprawiły, iż do wskazanych miast w Europie można podróżować tylko pojazdami posiadającymi normę EURO 4 lub EURO 5. Rosja wprowadziła zakaz importu pojazdów o poziomie emisji poniżej EURO 5.

Jak podnieść ekologiczną normę nawet do EURO 6 w zakresie cząstek stałych?

Jedyną metodą jest montaż filtrów DPF cząstek stałych,zwanych także katalizatorami ceramicznymi EURO 4, EURO 5 i EURO 6, których działanie oczyszcza spaliny i jednocześnie, zgodnie z europejskim prawem i normami, pozwala na podniesienie normy emisji spalin pojazdu nawet do poziomu EURO 6. Naszym Klientom pomagamy w procedurze rejestracji pojazdu z normą EURO 5 w ViaToll w Polsce oraz w rejestrowanych Strefach w Europie. Zieloną Nalepkę Niemcy dostarczamy gratis przy zakupie filtra wraz z Certyfikatem producenta Filtra.

Pojazd z filtrem DPF EURO 5 lub 6 zyskuje ogromny atut. Przewoźnik jest bardziej konkurencyjny, w prosty sposób uzyskuje możliwości wjazdu do wielu miast Europy. Wyższa norma emisji spalin to niskie opłaty za ViaToll w Polsce i innych krajach oraz niższe podatki od emisji za spalone paliwo czy podatek od środków transportu.

Naszymi klientami w zakresie doposażeń byli m.in.:
duże firmy z Polski oraz firmy z Niemiec, Rosji, Estonii, Bułgarii, Słowacji, Litwy, Egiptu i wielu innych polskich przewoźników.

Oferujemy produkty do modernizacji pojazdów EURO 2,3,4 na EURO 5, 6 za pomocą filtrów DPF i układów SCR z wymaganymi homologacjami (w tym badania w ruchu PEMS)
Filtry DPF, katalizatory,sterowanie AdBlue, części zamienne do naprawy filtrów, czujniki, komputery, uszczelki następujących firm:

AB PROVENTIA Finlandia
BAUMOT Szwajcaria/Niemcy
DINEX Dania/Łotwa
EMICON Dania/Wielka Brytania
HJS Niemcy
OBERMANGOLD Niemcy
PHYSITRON Niemcy
REMUS Austria
TWINTEC Niemcy
oraz
zamienniki dla części fabrycznych układów Filtrujący EURO 5,6

Mamy stały kontakt z Fabrykami i Biurami Obsługi Klienta w celu wystawienia oryginałów Certyfikatów układów filtrujących lub ich fabrycznych oryginalnych duplikatów przy sprzedaży pojazdu.

Nie oferujemy produktów, certyfikatów filtrów dla marek, które nie wystawiają duplikatów lub które zakończyły produkcję filtrów: Pirelli Włochy , Eminox Wielka Brytania

Oferta DPF/SCR systemów oczyszczania spalin Diesla firmy ATUT Poznań