Filtry ATUT EURO 5 DPF do samochodów ciężarowych

Filtry cząsteczek stałych DPF oferowane przez ATUT.filtryeuro5.pl pozwalają na podniesienie ekologicznej normy emisji spalin w samochodach ciężarowych i półciężarówkach. Poprzez zamontowanie filtrów DPF w pojeździe uzyskujemy podwyższenie normy emisji EURO. Nasza firma zajmuje się doborem i sprzedażą filtrów cząstek stałych oraz wraz z siecią warsztatów na terenie kraju, zapewnia kompleksową obsługę formalną związaną z procesem podniesienia ekologicznej normy EURO, m.in. Zielone Plakietki Niemcy, Dania i Wielka Brytania.

Filtry cząstek stałych oferowane przez ATUT filtryeuro5.pl to systemy DPF/SCR skandynawskich firm PROVENTIA,EMICON, DINEX oraz niemieckich i austriackich i innych, których jesteśmy przedstawicielami w Polsce i Europie wschodniej.Są to filtry suche w 100% bezobsługowe,pasywne, do czyszczenia sprężonym powietrzem i z największym interwałem do gruntownego czyszczenia.

Jak podnieść ekologiczną normę EURO?
Jedyną metodą jest montaż filtrów cząsteczek stałych, których działanie oczyszcza spaliny i jednocześnie, zgodnie z europejskimi normami i prawem, pozwala na podniesienie posiadanej przez pojazd normy emisji spalin nawet do EURO 5.

Czy podniesienie normy jest mi potrzebne?
Największe europejskie metropolie oraz prawie wszystkie miasta Niemiec wprowadziły całkowity zakaz wjazdu pojazdów o niskiej normie emisji spalin. Samochody ciężarowe posiadające normę EURO 0, 1, 2,3 nie mogą wjechać np. do Berlina, Londynu, Pragi, Oslo, Kopenhagi, Lizbony, Rzymu. Pojawiają się wysokie kary za naruszenie zakazu. Sytuacja ta ulega nieustannemu zaostrzeniu. Kolejne miasta wymagają posiadania coraz wyższej normy emisji spalin. Kontrole i restrykcje wprowadzone przez zagraniczne służby sprawiły, iż do bardzo wielu miast Zielonej Strefy w Europie można podróżować tylko pojazdami posiadającymi normę minimum EURO 4.
Montując filtr DPF do samochodów ciężarowych, Państwa pojazd zyskuje ogromny atut, dzięki któremu jako przewoźnicy nie tracicie możliwości wjazdu do wielu miast Europy.
Wyższa norma emisji spalin to także niższe opłaty za przejazdy w ViaToll Polska i niższe podatki od spalonego paliwa i od środków transportu.